31 VII – 6 VIII 2023r.

18.00 -1 +Jan, Anastazja, Jan i Mieczysław Zacny

2 +Feliks, Tekla, Stanisława i Jan Wybituła

7.30 – +Stanisława Kasperek

18.00 – +Stanisława Pytel, Stanisław Bogunia, X Marian Koim, Grzegorz Pałka, Leokadia Szymańska, Kazimierz Kania, Jan Pietras, Władysława Pałka Benedykt XVI – papież ,Monika Kania, Stanisław Nogala, Marian Kruczek, Józefa Wandor, Stanisława Kasperek, Antonina Bogunia, Leszek Szymik, Stanisław Wołoch, Rozalia Wróbel, Zuzanna Klimczyńska, Bronisława Wróbel, Eugeniusz Wandor, Leszek Jordanek, Danuta Zacny,

18.00 – +Eugeniusz Wandor

9.00 – +Bolesław Wybituła i rodzice z obu stron

Ogłoszenia PARAFIALNE na XVII Niedzielę Zwykłą

30 VII 2023

Dziś po Mszach św. poświęcenie samochodów. Przy tej okazji można złożyć ofiarę na misje

PN. wspomnienie św. Ignacego Loyoli, kapłana

WT. wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła. W tym dniu rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Przy ołtarzu bocznym Księga Trzeźwości gdzie można wpisywać swoje postanowienia.

ŚR. spełniając zwykłe warunki można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli.

PIĄ. wspomnienie św. Jana Marii Wianneya, kapłana

NIEDZ. Za tydzień Msze św. będą sprawowane w drewnianym kościele. W tym dniu obchodzono uroczystość odpustową w naszej parafii z okazji M.B. Śnieżnej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

XXXVI Pielgrzymka piesza do Częstochowy z naszego dekanatu odbędzie się 6 do 11 sierpnia Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem. Spotkanie organizacyjne 30 lipca o 19.00 w kościele św. Stanisława BM w Andrychowie.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Graniczna, Leśna i Spokojna

Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty przy ołtarzu.

Przebywającym na wakacjach i urlopach w naszej miejscowości życzę radosnych dni i zapraszam na Mszę św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 Także w dni powszednie pn. śr. pią. sob. o 18.00 i we wt. i czw. o 7.30