Ogłoszenia parafialne

INTENCJE MSZALNE

30 X – 5 XI 2023r.

PONIEDZIAŁEK
18.00 – +Anna i Franciszek Zięba, Amalia, Antoni i Józef Matusiak

WTOREK
18.00 – +Zuzanna Klimczyńska

ŚRODA – Ww. Świętych
9.00 – Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy

14.00 – +Za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Nidku {Msza św. na cmentarzu jeśli będzie bezdeszczowa pogoda}

CZWARTEK
7.30 – Msza św. w intencjach papieża.

9.00 – +Leszek Szymik

18.00 – +Za zmarłych wypominanych w naszym kościele

PIĄTEK
18.00 – +Leokadia Szymańska, Kazimierz Kania, Jan Pietras, Władysława Pałka Benedykt XVI – papież ,Monika Kania, Stanisław Nogala, Marian Kruczek, Józefa Wandor, Stanisława Kasperek, Antonina Bogunia, Leszek Szymik, Stanisław Wołoch, Rozalia Wróbel, Zuzanna Klimczyńska, Bronisława Wróbel, Eugeniusz Wandor, Leszek Jordanek, Danuta Zacny, Leszek Piwowarczyk, Krystyna Drabczyk, Helena Wandor, Michalina Drzewiecka, Stanisław Szemik,

SOBOTA
18.00 – +Ryszard Jakubowski

NIEDZIELA
9.00 – +Bronisława i Stanisław Siwek
11.00 – ZA PARAFIAN

Ogłoszenia PARAFIALNE na XXX Niedzielę Zwykłą

29 X 2023

Kalendarz Liturgiczny

Dziś suma odpustowa ku czci naszych patronów Szymona i Judy Tadeusza o 11.30 Podczas tej uroczystości zostanie poświęcony witraż św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Fundatorami tego dzieła rodzina Bartłomieja i Justyny Góralczyk z Berna Dużego. Cała parafia dziękuje za to dzieło dla naszego kościoła. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. prałat Stanisław Czernik dziekan andrychowski. Zapraszam Orkiestrę, chór, dzieci kl. IV w strojach pierwszokomunijnych, młodzież z feretronami, dzieci sypiące kwiaty, poczty sztandarowe, Koło Gospodyń w strojach, górników, strażaków, żywy Różaniec.

ŚR. uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 9.00 i na cmentarzu o 14.00 jeśli pogoda będzie bezdeszczowa. Intencja Mszy św. na cmentarzu – za zmarłych spoczywających na cmentarzu w Nidku.

CZW. wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7.30, 9.00 i za zmarłych wypominanych w naszym kościele o 18.00

SOB. wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

NIEDZ. Za tydzień składka na potrzeby diecezji.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę od 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty przy ołtarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom przy ul. Sosnowej.

Na wypominki roczne i jednorazowe można składać w zakrystii po Mszach św.